Obserwatorzy

poniedziałek, 29 października 2012

Nowy domek dla kosmetyków

Witajcie kochani!

Od jakiegoś czasu stałam się zakupoholiczką kosmetyków kolorowych, no tak to już jest 
gdy ma się skrzywienie do swojej pracy i ciągle wydaje się, że dalej czegoś brakuje, że tego akurat kosmetyku jeszcze nie mam, (a mam dokładnie taki sam kolor np: cienia ale z innej firmy) ale ja kupuję ten który różni się minimalnie, dopiero po zakupie gdy wracam do domu biję się w pierś i okłamuję sama siebie "już nic więcej nie kupuję, przecież wszystko już mam" po czym będąc w drogerii i tak ciągnie mnie tam gdzie zwykle w dział z kosmetykami..eh ciężki mój los, a chyba jeszcze cięższy mojego portfela... Ale domyślam się że nie tylko ja się borykam z tym "problemem" :p Może mi kiedyś przejdzie...





Ale nie o tym w dzisiejszym poście, jak z pewnością zauważyliście po tytule nabyłam nowy domek dla moich cudeniek, tak tak już się nie mieściły w poprzednich dwóch "małych" kuferkach.





Od jakiegoś czasu myślałam o zakupie jednego większego kufra bym te dwa małe zmieściła w jednym, aby było mi wygodnie przy transporcie do klientek i w ogóle. I nadszedł ten dzień gdy go zobaczyłam i stwierdziłam że muszę go kupić i oto on.




Oczywiście starałam się jak mogłam ale nie upchnęłam wszystkiego w jeden,  grzecznie podziękowałam walizce z miękkiej tkaniny i dalej będę woziła się z dwoma, tylko ze o większej wadze :(.

 
a oto ich zawartość...







Komu w drogę temu...


Na dzisiaj tyle, 
jutro spodziewam się kuriera z moimi zamówieniami między innymi z kosmetykomania.pl 
i z rozdaniem dwóch kosmetyków dla Was, które odbędzie się na moim Fan Page na Facebooku z miejsca gorąco zapraszam -> http://www.facebook.com/pages/Makija%C5%BCowo/489526621058360

Pa pa i do następnego J.









2 komentarze :

  1. Cudasny:0 tez mi się taki marzy:) może kiedyś będzie mnie stac:P
    ps. trzymam kciuki za bloga, strasznie sie z niego ciesze:P

    OdpowiedzUsuń

Mam nadzieję, że znalazłeś u mnie to czego szukałeś.
Będzie mi miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad.
Justyna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

SHEINSIDE

Sheinside - Your Online Fashion Wardrobe