Obserwatorzy

wtorek, 29 stycznia 2013

REGULAMIN KONKURSÓWREGULAMIN KONKURSU 

 POSTANOWIENIA OGÓLNE 
§ 
1 Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs pod nazwą „Wygraj kosmetyki Bio”. 
§ 
2 Organizatorem konkursu jest Makijażowo, zwany dalej („Organizator”), sponsorem nagród jest firma Couleur Caramel Polska
zwany dalej (Sponsorem)
§ 
3 Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na stronie serwisu Facebook.com oraz www.blogspot.com dla użytkowników, którzy są fanami Organizatora https://www.facebook.com/Makijazowo?fref=ts i http://makijazzowo.blogspot.com/ oraz sponsora https://www.facebook.com/couleurcaramelpolska?fref=ts
§
 4 Konkurs trwa od 13.04.2014 - 20.04.2014

II. UCZESTNICY KONKURSU 
§ 
5 Uczestnikami Konkursu mogą być osoby, które w okresie trwania konkursu spełnia wymagania konkursu. Wszelkie dane osobowe Uczestnika Konkursu będą znane wyłącznie Organizatorowi Konkursu i nie będą udostępniany osobom trzecim. 
§ 
6 Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Organizator. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez wyłonionych laureatów Konkursu będą przetwarzane tylko w celu realizacji Konkursu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi laureatom otrzymanie nagród. 

 III. ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU 
 § 
7 1. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu i przyznaniem nagród czuwają osoby Odpowiedzialne powołane przez Organizatora (zwane w dalszej części niniejszego regulaminu również "Moderatorami"). 
2. Ostateczne rozstrzygnięcie konkursu zostanie dokonane przez jury składające się z 3 pracowników Organizatora. 
 §
 8 1. Aby przystąpić do Konkursu należy: mieć status fana na stronie profilu Makijażowo, dostępnego w serwisie Facebook na stronie: https://www.facebook.com/Makijazowo?fref=ts zapoznać się z Regulaminem Konkursu, oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe Podać jeden kosmetyk ekologiczny z oferty sklepu sponsora konkursu (nie link)
Sklep dostępny tutaj: http://produkty-eko.pl/

2 . Rozstrzygnięcie Konkursu (opublikowanie wyników) nastąpi 22.04.2014
3. Wyniki Konkursu oraz zwycięzcy zostaną opublikowanie w formie notki na: https://www.facebook.com/Makijazowo?fref=ts lub na blogu: http://makijazzowo.blogspot.com/ 

IV. NAGRODY 
§ 
9 W konkursie przewidziano następujące nagrody:

 Korektor w kredce x 3
Puder Biomineralny x 3
Podkład Natural x 3


V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE 
§ 
10 1. Organizator ponosi koszty przesyłki nagród przyznanych w Konkursie. 
2. W przypadku naruszenia Regulaminu, osoby odpowiedzialne powołane przez Organizatora mogą wykluczyć Uczestnika na każdym etapie Konkursu. 
3. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego. 

4. Promocja na Facebooku gwarantuje: 
a) Pełne zwolnienie serwisu Facebook z odpowiedzialności przez każdego uczestnika. 
b) Informację, że promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana.
5. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).5 komentarzy :

Mam nadzieję, że znalazłeś u mnie to czego szukałeś.
Będzie mi miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad.
Justyna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

SHEINSIDE

Sheinside - Your Online Fashion Wardrobe