Z tym postem zbierałam się już długo długo..
Aż w końcu zakasałam rękawy i oto jest :)
Dzięki uprzejmości Pana Michała K. miałam możliwość przetestowania 10-dniowego systemu wybielającego, a z efektami dzielę się z Wami.
Moje wybielanie trwało ok 2 tygodni, producent zaleca aby stosować produkt dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem po 10 min każdorazowo. Starałam się być bardzo systematyczna, lecz zdarzyło mi się pominąć aplikację w ciągu dnia, dlatego stosowałam 2 tyg a nie 10 dni :)
System wybielający 10 dni -to nowa propozycja z serii biała perła znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Jest to pierwszy na polskim rynku preparat oparty o 3-fazową enzymatyczną formułę wybielającą. System oferuje krótką, kompleksową i skuteczną oraz bardzo wygodną formułę stosowania.
3-fazowa formuła wybielająca oparta jest o działanie sekwencyjne trzech żeli - inicjującego, aktywnego i wybielającego. Kompleksowe działanie produktu łączy wysoką skuteczność kuracji z działaniem wzmacniającym szkliwo i dziąsła. System działa aktywnie na zanieczyszczenia zawarte w szkliwie i jest całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł. W celu jak najdłuższego utrzymywania wybielającego efektu kuracji.
Opakowanie i jego skład:
Żel inicjujący - etap 1
Żel aktywujący - etap 2
Żel wybielający - etap 3
Specjalistyczne aplikatory + etui na przechowywanie
Bardzo szczegółowa instrukcja obsługi
A oto mój efekt przed i po :)
zalecam kliknięcie e zdjęcie, by maksymalnie powiększyć obraz.
Uważam, że produkt znacząco wybielił mój uśmiech :) i z efektu jestem mega mega zadowolona!
Jak widać na zdjęciu, niektóre przebarwienia nie zostały wybielone tzn, szczeliny po między zębami i taka mała plamka po prawej - usiłowałam nakładać więcej produktu na te partie, lecz one niestety nie chciały współpracować. Ten defekt najprawdopodobniej jest problemem stałym :(
Plusy:
Produkt naprawdę działa!!
Szybko można zauważyć efekty
Szybkie wybielanie zębów
Wybielanie w domowym zaciszu
Zestaw bardzo łatwy w użyciu
Duże tubki - bardzo wydajne
(zużyłam nie całe pół produktu i za jakiś czas zapewne po niego sięgnę)
Nie niszczy szkliwa!!!
Cena atrakcyjna, jak za wybielanie
Likwiduje nadmiernie pojawiający się osad, ja zauważyłam całkowity jego brak.
Minusy:
Zęby robią się wrażliwe na ciepło i zimno (w stopniu minimalnym, ale wyczuwalnym)
Na początku podczas zabiegu dziąsła lekko szczypią
By osiągnąć pożądany efekt, trzeba być systematycznym.
Jeśli szybko, efektownie i za nieduże pieniądze chcecie sobie wybielić zęby (np na ślub) jest to idealne rozwiązanie, moje zęby naprawdę były w złym "stanie" kolorystycznym, chociaż jestem osobą nie palącą, i pije tylko kawę Inkę. A przebarwienie ciągle narastało :(
Zestaw wybielający możecie kupić tylko i wyłącznie w aptakach na terenie całej Polski lub w aptekach na stronach internetowych, a jego cena waha się w granicach
55-70zł.
Zestaw wybielający możecie kupić tylko i wyłącznie w aptakach na terenie całej Polski lub w aptekach na stronach internetowych, a jego cena waha się w granicach
55-70zł.
Ale pamiętajcie - zęby nie są jak tafla szkła, ale jak drobno porowata gąbka, jedni mają tych porów na zanieczyszczeniach więcej inni mniej, od tego właśnie jest zależą efekty wybielania a później jego utrzymywania.
A Wam jak się podoba mój uśmiech?
co sądzicie o efektach?
co sądzicie o efektach?
dziubaski Justyna
A teraz niespodzianka, wieczorem ruszy konkurs rozdaniowy, w którym będą do wygrania 3 systemy wybielające dla 3 uczestniczek .









