Cześć :*
Moi kochani,
Dziś szybko krótko i na temat.
Makijaż gdzie główne skrzypce gra dolna powieka, a że ja lubię malować na dolnej powiece stąd pojawia się drugi post,
(pierwszy tutaj klik)
Tym razem nie szaleje z kolorem, postawiłam na bardziej wyjściową opcję, która bardziej pasuje do większości ubioru :]
w końcu mamy sezon weselny :)
w końcu mamy sezon weselny :)
Co potrzebowałam:
Podkład Pierre Rene skin balance 22
Puder Ben Nye fair,banana
Korektor MUS 2
Baza pod cienie Lime Crime
Tusz MaxFactor 2000calorie
Cienie MUG :white lies, frappe,bada bing, hipister, beaches&cream
Cielista kredka MaxFactor 090
rzęsy Ardell Demi Wispies
Złoty eyeliner Sleek
Złoty eyeliner Sleek
Bronzer Sleek light
Usta MUG charming + captivating
Policzki pokryłam bronzerem, postanowiłam trochę odbiec od standardu i nałożyłam bronzer przykładając wcześniej kartkę do policzka
Wewnętrzną cześć powieki pokryłam cielistym cieniem, a zewnętrzną część przyciemniam o dwa tony ciemniejszym cieniem
Kącik rozjaśniam białym perłowym cieniem
Czarną kredką przyciemniam dolną powiekę i rozcierając cień wyciągam go w stronę brwi
Dokładam brązowego cienia i rozcieram go większym i tak do uzyskania pożądanego efektu
Rustuję kreskę czarnym eyelinerem na górnej powiece i łącze z wewnętrznej części z dolną powieką
Złotym eyelinerem rysuję szpic w wewnętrznym kąciku
Tuszuję rzesy
doklejam sztuczne (standardowo)
i GOTOWE
Na tym zdjęciu wyszłam nieco groźnie...ups
Kolczyki Szaleo.pl
http://szaleo.pl/bizuteria-i-ozdoby/720-kolczyki-sowa-z-weglikami.html
Kolczyki Szaleo.pl
http://szaleo.pl/bizuteria-i-ozdoby/720-kolczyki-sowa-z-weglikami.html
Pozdrawiam Was serdecznie i do następnego Robaczki
♥
♥
